هلدینگ کاسپین

منابع انسانی

منابع انسانی از اصلی ترین عوامل تولید و مهمترین داشته و سرمایه یک سازمان به شمار می آید که اساسی ترین نقش را در اعتلا و دستیابی به اهداف سازمان ها ایفا می کند. نیروی انسانی بعنوان مهمترین منبع هر سازمان یکی از چالش برانگیزترین مباحث در مدیریت و رهبری سازمان ها می باشد و مدیران در این بخش با مشکلات عدیده و گوناگونی روبرو هستند که در صورت عدم توجه ویژه به این بخش باعث اتلاف وقت و تحمیل هزینه های زیاد و جبران ناپذیر به سازمان خود می گردند.

با توجه به نقش مستقیم نیروی انسانی در رسیدن به اهداف برنامه راهبردی، ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی جزء مهمترین و برجسته ترین بخش از خدمات به حساب می آید.

مشاوران حوزه HR هولدینگ کاسپین، با برنامه ریزی های مناسب، زمینه استفاده اصولی از منابع انسانی که در اختیار مدیران سازمان ها می باشد را فراهم تا از این طریق سازمان تحت نظارت آنها از خروجی مطلوب برخوردار گردد. کارآمد سازی نیروی انسانی از مهمترین برنامه های مشاوره مدیریت در این بخش است که ضمن ایجاد مزیت رقابتی به پیشبرد کسب و کار و موفقیت سازمان ها کمک شایانی می کند.

خدمات ما

برون سپاری واحدهای تخصصی جهت افزایش کارایی و کاهش هزینه: نگران استخدام، حفظ و حقوق بالای نیروهای زبده و مسلط تضمین کیفیت، مکانیزاسیون و مارکتینگ نباشید. شرکت ما پکیج کامل این خدمات را از مشاوره تا اجرای کامل با استقرار نیرو در محل شرکت شما به انجام می رساند.

به ما اعتماد کردند

  • پروژه عارضه‌یابی فرایندهای حوزه منابع انسانی شرکت فولاد خوزستان.
  • پروژه عارضه‌یابی فرایندهای حوزه منابع انسانی شرکت امداد خودرو سایپا.
  • پروژه سنجش میزان رضایت شغلی و رضایتمندی از کارکنان با رویکرد نظرسنجی با استفاده از مدل‌های EFQM، مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC).

سوالات متداول

سیاست شرکت شما در اعطای امنیت شغلی به کارکنان چیست؟

شما باید پاسخ این سوال را پیدا کنید! سیاست صحیح در زمینه امنیت خاطر کارکنان در قبال شغلشان، تاثیر بسزایی در خصوص کیفیت و بازدهی عملکرد آنها دارد.

سیستم پرداخت حقوق و دستمزد چگونه باشد؟

پیشنهاد میکنیم در کنار حقوق ثابتی که پرداخت می کنید در راستای عملکرد افراد، حقوق متغیری را در نظر بگیرید. برنامه ریزی و اجرای درست یک سیستم حقوق و دستمزد در مدیریت منابع انسانی دارای اولویت بالایی است.

سیاست شما در قبال عناوین شغلی مورد نیازتان چیست؟

برای جایگاه های شغلی کسب و کارتان چه برنامه ای دارید؟ آیا در راستای توجیه نیروهای خود، آموزشی را در نظر گرفته اید؟ در کدام عناوین، استخدام و در کدامیک برون سپاری راهکار صحیحی است؟

دریافت مشاوره