هلدینگ کاسپین

شرکت مهندسی الگو مشاور کاسپین در زمينه آموزش، مشاوره و خدمات فني و مهندسي از سال 1389 به صورت رسمی مشغول به فعاليت مي‌باشد.

 

اين شركت در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی استانداردهای بین المللی ISO، تهیه طرح توجیهی، پروژه‌های مدیریت استراتژیک و تعالی سازمانی، پروژه های مدیریت زنجیره تامین، برون‌سپاری، ارزیابی پیمانکاران، تاسيسات و مواد اوليه مصرفي، تهیه نقشه و اجرای ابنیه‌های صنعتی و خدماتی، و برگزاری دوره های آموزشی مربوط به موارد فوق در سطوح مختلف صنعتی و دانشگاهی به نمایندگی  شرکت های معتبر بین‌المللی با متقاضيان و سرمايه‌گذاران همكاري مي‌كند.

 

هسته تحقیقاتی و عملیاتی شرکت با استفاده از سیستم‌های مبتنی بر دانش روز و مدیریت صحیح اطلاعات، و با هدف دستیابی به بالاترین ضریب عملکرد، به سرعت رشد نمود و با تکمیل گروه مشاوران و کادر تخصصی خود به موفقیت های چشم‌گیری در صنایع مختلف دست یافته است.

cec
1389

تاسیس شرکت الگو مشاور کاسپین

1390

آغاز فعالیت های مشاوره ای

1392

آغاز فعالیت های آموزشی

1393

شروع همکاری آموزشی با تشکل های علمی دانشگاهی

1394

آغاز همکاری با موسسه بشارت علم و آغاز کار هلدینگ کاسپین

1395

اضافه شدن موسسات آموزشی به هلدینگ کاسپین

1396

برگزاری دوره با همکاری دانشگاه های خارج از کشور

1398

برگزاری نخستین دوره آنلاین بین المللی توسط هلدینگ کاسپین

تاریخچه ما

ایده اولیه تاسیس هلدینگ و آغاز به کار در زمینه آموزش از آنجا آغاز شد که یافتیم بسیاری از دوره های آموزشی که در سطح کشور برگزار میشود از بازار کار به دور بوده و در عمل به کار دانشجویان نمی آید و همچنین در صورت نارضایتی از کیفیت آموزش و یا حتی منصرف شدن از حضور در دوره، دانشجویان و دانش پذیران شاهد از بین رفتن زمان و پول خود خواهند بود.

هسته مدیریتی هلدینگ کاسپین با همکاری متخصصین و مدرسان مجرب در بسیاری از حوزه های تخصصی و عمومی، در تلاش است در کنار ارائه خدمات مشاوره به سازمان ها و شرکت ها، بتواند آموزش هایی استاندارد و تضمین شده و برازنده دانشجویان و همراهان خود ارائه دهد و تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره، گواهی روشن بر کم و کیف این ادعاست.